Opis stanowiska pracy

Jako producent własnego oprogramowania oraz przedstawiciel innych producentów systemów do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP poszukujemy handlowca, którego zadaniem będzie m.in. :

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B i ich bieżąca obsługa,

• budowanie właściwych relacji z nowymi i obecnymi klientami firmy,

• realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

• kształtowanie i promowanie dobrego wizerunku firmy,

Oferujemy

• samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• zatrudnienie - umowa o pracę.

• Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników wykonywanej pracy i realizacji celów.

Wymagania

• samodzielność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie,

• wykształcenie min. średnie

• wysoka kultura osobista

• prawo jazdy kat. B

• doświadczenie w branży IT

Prezentacja firmy

IRDIS Sp. z o.o. to: <br/>- producent własnego oprogramowania do zarządz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta