Handlowiec (Firma Mięsna)

Firma Klich-Pol

32-300 Olkusz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma w branży mięsnej poszukuje osoby na stanowisko HANDLOWCA.

Praca stacjonarna w siedzibie firmy (nie jest to praca dla mobilnego przedstawiciela, który jeździ po kontrahentach)

Do głównych zadań na zajmowanym stanowisku należeć będą:

- Zakup i sprzedaż towaru,
- Pozyskiwanie i utrzymanie kontrahentów,
- Dzienne raportowanie szefowi wyników pracy,

Praca odbywa się w systemie jednozmianowym od rana do popołudnia, codziennie od poniedziałku do piątku

Firma ma siedzibę w miejscowości OLEWIN 44 pod Olkuszem.

Wynagrodzenie do indywidualnego ustalenia z pracodawcą.

Praca na pełny etat, umowa o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o OSOBISTE STAWIANIE SIĘ w siedzibie firmy w godzinach 9:00-17:00 w dni robocze po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie (tel. 728 833 272)

Wymagania

Pracodawca oczekuje:

- Doświadczenia w pracy w handlu (najlepiej w branży mięsnej)
- Umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows

- Mile widziana znajomość języków obcych (j. angielski, j. niemiecki)

Prezentacja firmy

Firma KLICH-POL działa w branży mięsnej nieprzerwanie od 1987 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie