Handlowiec Etykiety/Oznaczenia Magazynowe

HIT-Kody Kreskowe

Suchy Las k Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Aktywne pozyskiwanie klientów w Polsce i na rynkach zagranicznych;
Bieżąca obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów oraz realizacji projektów usługowych, doradztwo w zakresie druku wielkoformatowego, oznaczeń magazynowych;
Prowadzenie negocjacji handlowych;
Realizacja powierzonego planu sprzedażowego;
Obsługa zleceń w systemach CRM, ERP.

Wymagania

Dobra znajomość języka angielskiego.
Wysoka samodzielność, kreatywność, umiejętności sprzedaży oraz dobra organizacja pracy własnej;
Biegła obsługa pakietu MS Office, mile widziane będzie również prawo jazdy.

Prezentacja firmy

HIT-Kody Kreskowe to wiodący polski dostawca, oferujący kompleksowe rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta