Handlowiec (Dział Tworzyw Sztucznych)

Talent Partners

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej firmy z siedzibą w Łodzi, działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy osoby na stanowisko:

HANDLOWIEC (Dział Tworzyw Sztucznych)

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref. HTS/1602

Najważniejsze obowiązki:

  • doradztwo techniczne z zakresu surowców chemicznych (tworzywa sztuczne),
  • aktywne pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • stałe kontakty z zagranicznymi dostawcami surowców,
  • monitorowanie działań konkurencji,
  • realizowanie planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu chemicznym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w sprzedaży surowców chemicznych,
  • znajomość branży surowców chemicznych, tworzyw sztucznych, gumy,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację,
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji,
  • gotowość do pracy mobilnej w terenie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży chemicznej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i finansowego,
  • ciekawy system wynagrodzenia (podstawa + premia zależna od wyników),
  • niezbędne narzędzia pracy.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi