Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Handlowiec (D2D)

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż usług firmy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy,
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań.

Wymagania:

  • Około roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • Potwierdzenie realizacji celów sprzedażowych - pierwsze osiągnięcia,
  • Dobre podejście do klienta, dynamiczność działań,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Komunikatywność,
  • Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od wyników,
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna),
  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, tablet, telefon),
  • Samochody typu pool car do dyspozycji pracowników,
  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta,
  • Szkolenie stanowiskowe.

Oferta pracy stałej.

Numer referencyjny: HDU/2019/11/GDA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.