Handlowiec Branża Metalowa - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy działającej sektorze przemysłu metalowego poszukujemy osoby na stanowisko :

Handlowiec Branża MetalowaMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie silnych relacji na podległym terenie;
  • Pozyskiwanie kontaktów handlowych mających na celu rozbudowę portfela klientów;
  • Utrzymywanie stałych relacji z klientami;
  • Wykonywanie raportów oraz planowanie działań handlowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym w firmie z branży metalowej;
  • Doświadczenie w procesach zakupowych;
  • Umiejętność nawiązywania relacji handlowych;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Umiejętność budowania silnych relacji z Klientami;
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy;
  • Samochód służbowy oraz pozostałe narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.