Handlowiec B2B - DaySPA

GTIT

60-413 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Nowo powstały salon Day Spa zatrudni osobę chcącą nabyć praktyczną wiedzę i umiejętności związane z przygotowywaniem ofert i współpracą z firmami.

Opis stanowiska:
- przygotowywanie ofert handlowych
- pozyskiwanie klientów biznesowych
- kontakt z klientem biznesowym
- aktywna współpraca z pozyskiwanymi firmami
- nadzór nad realizacją projektów

Co oferujemy:
- elastyczne godziny pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników
- niezbędne narzędzia pracy wymagane do realizacji celów
- możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i prezentacjach
- miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
przez formularz kontaktowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wymagania

- znajomość technik sprzedaży
- zaangażowanie oraz chęć nauki i rozwoju
- znajomość języka angielskiego
- znajomość obsługi komputera
- zainteresowanie branżą beauty mile widziane
- posiadanie prawa jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Cechuje nas ponad 10 lat doświadczenia w branży IT. Nasza wiedza poparta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi