Graphic Web Designer

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• przygotowywanie projektów graficznych GUI dla portali internetowych, systemów e-commerce, aplikacji mobilnych oraz grafiki na potrzeby digital,
• ścisła współpraca w ramach zespołów projektantów UX i programistów frontend w celu dostarczenia rozwiązań najwyższej jakości,
• współpraca przy realizacji innowacyjnych systemów e-commerce, e-care, e-learning dla największych firm polskich i zagranicznych,
• uzgadnianie i analiza wymagań GUI i UX naszych klientów.

Wymagania

• PORTFOLIO prac z ostatnich co najmniej 2 lat
• 2-3 letnie doświadczenie w projektowaniu na potrzeby Internetu,
• kreatywność, zaangażowanie i chęć rozwoju,
• doświadczenie w pracy z pakietem Adobe CC – przede wszystkim Photoshop i Ilustrator,
• wykształcenie wyższe,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• zainteresowanie tematyką UX w rozwiązaniach e-commerce, portalach i aplikacjach mobilnych.
Oferujemy:

• rozwój kompetencji związanych z projektowaniem najlepszych i najbardziej innowacyjnych systemów e-commerce, e-care, e-learning dla największych firm polskich i zagranicznych,
• fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym i doświadczonym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,
• elastyczny czas pracy,
• prywatną opiekę medyczną,
• dofinansowanie pakietu sportowego,
• dofinansowanie nauki języków obcych,
• możliwość ubezpieczenia grupowego.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie