Graphic designer

Visual Effect

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą działającą od 9 lat na rynku reklamowym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego Działu Kreatywnego poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Branding
  • Wsparcie w rozwoju aplikacji mobilnych
  • Tworzenie kreacji na potrzeby promocji oraz kampanii reklamowych;
  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów.

Wymagania

  • Umiejętność samodzielnego projektowania w programach Illustrator, Photoshop, mile widziana znajomość After Effects;
  • Znajomość bieżących trendów w projektowaniu web i mobile;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolność do organizacji oraz optymalizacji czasu pracy;
  • Umiejętność przygotowania plików do druku;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę.
  • Samodzielne stanowisko oferujące wiele wyzwań zawodowych;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy;
  • Wynagrodzenie od 2500 - 4000 zł w zależności od umiejętności.

Prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych wraz z PORTFOLIO.

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną firmą działającą od ponad 10 lat na rynku rekla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Inżynieria