L.Grant HR Consulting

L.GRANT HR Consulting jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się m.in w zaawansowanych usługach rekrutacyjnych dla polskich i międzynarodowych firm. W chwili obecnej mamy przyjemność pracować dla znanego producenta produktów spożywczych (FMCG), którego wyroby są powszechnie dostępne w sieciach sprzedaży detalicznej w Polsce i w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W związku z ciągłym rozwojem firmy i wprowadzaniem do sprzedaży nowych produktów, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

GRAFIK

Miejsce pracy: Żory

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • tworzenie nowych projektów graficznych do druku oraz wspieranie już istniejących,
  • projektowanie materiałów reklamowych (logo, ulotki, foldery, plakaty, materiały promocyjne oraz pozostałe informacje),
  • projektowanie layoutów reklam prasowych, opakowań zbiorczych i promocyjnych, materiałów pro-mocyjnych in-store (standy, displaye) i innych form reklamowych,
  • współpraca z drukarniami oraz agencjami reklamowymi w zakresie przygotowywania materiałów do druku oraz akceptacji wydruków,
  • wsparcie Działu Marketingu w bieżących projektach

Nasze oczekiwania to:

  • wykształcenie plastyczne/ graficzne,
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziana branża FMCG (branża spożywcza), agencja reklamowa, studio graficzne,
  • doświadczenie w pracy nad projektami opakowań, katalogów, reklam prasowych,
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych: Adobe In Design, Adobe Illustrator, Adobe Pho-toshop,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z procesem DTP oraz przygotowaniem do druku,
  • umiejętności graficzne w tworzeniu layoutów,
  • znajomość trendów reklamowych i marketingowych,
  • wyczucie estetyczne oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu oraz nad wieloma projektami jednocześnie,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dużą samodzielność w działaniu;
  • nowoczesne narzędzia pracy;
  • duże możliwości rozwoju zawodowego.