Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Przygotowywanie w programie Photoshop wizualizacji projektów w zamkniętych przestrzeniach
  • Opracowywanie pełnego zestawu zdjęć dla każdego produktu tak, aby mógł być sprzedawany on-line
  • Przesyłanie zdjęć na serwer
  • Przygotowywanie w programie Photoshop gotowych do druku plików o wysokiej rozdzielczości przedstawiających tapety, wydruki na płótnie i inne produkty

Niezbędne umiejętności:

  • Obsługa programu Adobe Photoshop
  • Obsługa programu Adobe Illustrator
  • Język angielski na poziomie średnim (pożądany)
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu

Informacje o stanowisku pracy:

  • Siedziba firmy znajduje się w Szprotawie
  • Zatrudnienie na pełny etat (40 godzin tygodniowo)
  • Możliwość pracy w dużym zespole doświadczonych grafików
  • Praca do podjęcia od zaraz

Prezentacja firmy

FOR WALL-lider w produkcji (druk digitalny wielkoformatowy) i spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Administracja biurowa, Praca Inne