Opis stanowiska pracy

Zespół Digital Design Studio wspiera zespoły marketingowe w krajach Europy Środkowej - interesariuszy wewnętrznych w projektowaniu i realizacji cyfrowych kampanii marketingowych zgodnie ze standardami marki i najlepszymi praktykami cyfrowymi.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Grafik

(miejsce pracy Rzeszów)

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzorowanie spójności wizualnej marki;
  • Tworzenie projektów w postaci ilustracji, broszur, plakatów, banerów, prezentacji;
  • Wykonywanie materiałów graficznych zgodnie z wytycznymi;
  • Szacowanie czasu potrzebnego na wykonanie zadań;
  • Wprowadzanie zmian w istniejących materiałach.

Oczekiwania:

  • Dwa lata doświadczenia w projektowaniu graficznym;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Praktyczna znajomość programu PowerPoint;
  • Znajomość programów InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat;
  • Dbałość o szczegóły;
  • Zrozumienie zasad druku i projektowania graficznego.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (praca od poniedziałku do piątku);
  • Hybrydowy model pracy - możliwość częściowej pracy z domu i z biura;
  • Możliwość bycia częścią Globalnego Zespołu ekspertów w dziedzinie projektowania graficznego;
  • Projekty na poziomie krajowym i międzynarodowym;
  • Nieograniczone możliwości rozwoju;
  • Rozbudowany program benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, platforma MyBenefit, karta MultiSport;
  • Otwarta i przyjazna kultura organizacyjna.

Forma kontaktu:

Przesłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w któ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne, Praca Reklama / Komunikacja