Opis stanowiska pracy

Wymagania:
biegła obsługa programów graficznych Adobe Photoshop, COREL,
doświadczenie w składzie i łamaniu katalogów produktowych oraz opakowań produktów do druku,
doświadczenie DTP w przygotowaniu materiałów do druku (cyfra)
dokładność i dbałość o detale,
kreatywność, sumienność.
samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej.

Opis stanowiska:
tworzenie projektów graficznych (katalogi, ulotki, banery, projekty nadruków na materiałach marketingowych, banery internetowe, reklama zewnętrzna, przygotowywanie materiałów do druku itp.) Znajomość rysunku technicznego
kontrola poprawności projektów i jakości druku,
kontakt z drukarniami i wykonawcami,
nadzór i weryfikacja procesu druku i produkcji

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B
- znajomość 3ds max

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- wynagrodzenie zasadnicze,

Prezentacja firmy

ELSTAR to zespół doświadczonych ludzi, którzy od ponad 30 lat zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Inne