OTTO Work Force OTTO Work Force

Grafik

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Magik pilnie poszukiwany we Wrocławiu!

Pojęcia takie jak wektor, font, brush nie są Ci obce i masz już za sobą pierwsze doświadczenie – nie czekaj i dołącz do naszego zespołu marketingu rekrutacyjnego. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Grafik

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twoje zadania na stanowisku:

  • Tworzenie grafik do wykorzystania Online i Offline,
  • Przygotowania treści do druku,
  • Projektowanie na potrzeby social media,
  • Tworzenie i opracowywanie innych materiałów graficznych.

Co zyskasz stając się członkiem naszego Zespołu?

  • Umowę o pracę
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Różnorodność realizowanych projektów,
  • Dołączysz do zespołu, który wspólnie realizuje cele w obszarze marketingu,
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Swobodny dress code,
  • Benefity: kartę Multisport, dofinansowanie do Opieki Medycznej, team buildingi i wiele innych :),
  • Pyszną kawę i owoce,
  • Cykliczne spotkania integracyjne,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych osób.

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • Bardzo dobrze znasz program Photoshop i Indesign,
  • Władasz wysoce rozwiniętym zmysłem estetycznym oraz dbasz o szczegóły,
  • Posiadasz umiejętność kreatywnego myślenia i niebanalne podejście do zleconych projektów,
  • Chętnie podejmujesz nowe wyzwania,
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy pod presją czasu.

Nie czekaj – aplikuj dziś i dołącz do naszego zespołu już teraz !

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.