Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • tworzenie projektów graficznych i wizualizacji 3D m.in.: ekspozytorów naladowych, stojaków ekspozycyjnych, stoisk targowych itp. i przenoszenie ich na projekt 2D

  • wymiarowanie i rozrysowanie konstrukcji tworzonych projektów

  • przygotowywanie plików produkcyjnych i dokumentacji technicznej

  • współpraca z handlowcami, pracownikami działu technicznego i produkcyjnego

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej

  • współpracę na podstawie umów o dzieło lub samozatrudnienia

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • czynny udział w procesie kreowania pomysłów i koncepcji

  • zdobycie ciekawego doświadczenia w pracy nad projektami dla znanych marek

Wymagania

• udokumentowane doświadczenie w projektowaniu materiałów POS w 3D

• umiejętność wykonywania rysunku technicznego i wymiarowanie

• kreatywność i zmysł estetyczny

• samodzielność

• terminowość

Prezentacja firmy

Firma projektująca i produkująca materiały POS.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
do negocjacji
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie