Grafik Kreatywny

Wellnet

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się agencja reklamowa poszukuje osoby na stanowisko:

GRAFIK KREATYWNY

Zakres obowiązków:

  • tworzenie koncepcji kreatywnych we współpracy ze strategiem
  • tworzenie KEY VISUAL
  • adaptacja swoich koncepcji na różne materiały (druk, internet, POS)

Wymagania

Wymagania:

  • KREATYWNOŚĆ
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy w agencji reklamowej
  • dobra znajomość programów graficznych pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, inDesign)
  • duża dbałość o szczegóły
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • w pełni wyposażone stanowisko pracy
  • praca nad ciekawymi projektami dla uznanych Klientów
  • możliwość rozwoju
  • praca w siedzibie firmy w Poznaniu w dynamicznie rozwijającej się agencji reklamowej

Do aplikacji prosimy dołączyć PORTFOLIO oraz CV (w tytule: rekrutacja KREATYWNY)

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

WELLNET Sp. z o.o.
Agencja reklamowa - full service

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media