Grafik kreatywny/ 3d / stoisk targowych

Brand Creation Sp. j.

30-605 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma BRAND CREATION z siedzibą w Krakowie, specjalizująca się w produkcji reklam oraz druku wielkoformatowym solwentowym i UV, poszukuje pracownika na stanowisko:

Grafik Komputerowy

Miejsce pracy: Kraków
Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:
- projektowanie stoisk targowych
- wizualizacje stoisk
-sprawdzanie i przygotowanie nadesłanych przez Klientów plików do druku, frezowania itp.
-projektowanie i tworzenie materiałów graficznych do druku (reklamy, ulotki, plakaty, banery)
-przygotowywanie wizualizacji, projektowanie reklam
-współpraca z Działem Marketingu
-współpraca z Działem Produkcji

Wymagania

Wymagania:
- dobra znajomość programu 3 ds MAX Design 2011, V-Ray
- umiejętność modelowania obiektów
- umiejętność teksturowania obiektów
- znajomości aktualnych trendów w projektowaniu stoisk targowych
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- ciekawą pracę
- atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
- możliwość stałego rozwoju umiejętności
- możliwość realizacji własnych pomysłów w projektach
- przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

witam, <br/>Nasza firma zajmuje się identyfikacją sieci sklepów, korpor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Marketing / PR / Social Media