Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0187

Obowiązki:

1) opracowywanie graficzne kreacji pomysłów,
2) wykonywanie na wysokim poziomie technicznym oraz estetycznym projektów graficznych do wydawanych publikacji, informatorów, kart okolicznościowych, dyplomów i podziękowań, teczek, materiałów promocyjnych itp.
3) terminowe i zgodne z ustaleniami przygotowanie graficzne: okładek publikacji, materiału ilustracyjno-graficznego wydawanych książek, folderów, ulotek, gadżetów promocyjnych oraz inny projektów graficznych wykonywanych na potrzeby komórek organizacyjnych LAW,
4) opracowania graficzne materiału ilustracyjnego do wydawanych książek,
5) wykonywanie projektów strony tytułowej do wydawanych książek i publikacji,
6) opracowania graficzne materiałów otrzymywanych od zleceniodawców zaakceptowanych przez Dyrektora Wydawnictwa,
7) wykonywanie prac zleconych wg potrzeb zgłaszanych przez poszczególne komórki organizacyjne Law, zaakceptowanych przez Dyrektora Wydawnictwa,
8) tworzenie projektów graficznych wraz z przygotowaniem ich do druku i publikacji w Internecie (plakatów, bannerów, kalendarzy, zaproszeń, loga itp.)
9) cyfrowa obróbka zdjęć i grafik,
10) wykonywanie skanowania wielkoformatowego(zdjęć, map itp.) materiałów otrzymywanych od zleceniodawców, zaakceptowanych przez Dyrektora Wydawnictwa,
11) stała archiwizacja i administracja cyfrowymi wersjami projektów graficznych,
12) przygotowywanie i przesyłanie do Dyrektora Wydawnictwa miesięcznych sprawozdań z wykonywanej pracy,
13) współpraca z pozostałymi pracownikami Wydawnictwa w celu zapewnienia ciągłości procesu wydawniczego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: grafika komputerowa
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania dodatkowe (będące przedmiotem oceny):1) ukończone studia z zakresu grafiki komputerowej, grafiki warsztatowej, informatyki,2) bardzo dobra znajomość programów graficznych,3) znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,4) doświadczenie w pracy w wydawnictwie,5) ukończone kursy/szkolenia przydatne na stanowisku, na które przeprowadzana jest rekrutacja6) komunikatywność, kreatywność i samodzielność w działaniu,7) wysoka kultura osobista. Komplet dokumentów w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Dotyczy zatrudnienia na stanowisku grafika komputerowego w Wydawnictwie należy złożyć w Kancelarii Jawnej Lotniczej Akademii Wojskowej lub drogą pocztową na adres:Lotnicza Akademia Wojskowaul. Dywizjonu 303 nr 3508-521 Dęblinw terminie do dnia 05.04.2024 r. (liczy się data wpłynięcia do Kancelarii Jawnej LAW).

Miejsce pracy: Dywizjonu 303 35, 08-521 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny,2) życiorys (CV),3) kwestionariusz osobowy,4) kopie dokumentów potwierdzających okresy zatrudnienia (świadectwa pracy, zaświadczenia),5) kopie dokumentów poświadczających wykształcenie,6) kopie innych dokumentów, potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności przydatne na stanowisku, na które przeprowadzana jest rekrutacja.6. Dodatkowo, kandydat proszony jest o przesłanie wypełnionego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych szczególnych kategorii, którego wzór jest załączony pod ogłoszeniem, w przypadku, kiedy z własnej inicjatywy przekazuje w dokumentach aplikacyjnych dotyczące go dane osobowe,

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy