Grafik komputerowy w agencji reklamowej

F.H.U. TomGraw

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:
• Opracowanie graficzne materiałów reklamowych min. poligrafii ( ulotek, wizytówek, katalogów ), banerów reklamowych, tablic reklamowych i tym podobnych
• opracowanie graficzne materiałów firmowych i promocyjnych,
• projektowanie grafik na stronę internetową,
• przygotowywanie materiałów internetowych,

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy
• kreatywności,
• minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
• bardzo dobrej znajomości programu Corel Draw, mile widziana znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator
• zaangażowania
• mile widziana znajomość plotera tnącego,
• mile widziana znajomość branży reklamowej

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
• przyjazną atmosferę pracy
• pracę w godzinach 8:00 – 16:00 w Katowicach

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku już od roku 1998. Grawerton to wiodący produk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja