Grafik komputerowy - przygotowanie druku

August Faller Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Do naszego zakładu w Łodzi poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres zadań:

  • wykonywanie obróbki graficznej plików produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją,
  • przeprowadzanie kontroli zgodności obiektów z dokumentacją produkcyjną,
  • przeprowadzanie cyfrowego porównania obiektów wykonanych plików,
  • współpraca z drukarzami i zespołem produkcyjnym w przygotowaniu materiałów do druku.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w poligrafii,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana),
  • umiejętność obsługi pakietu Adobe Creative Suite oraz oprogramowania ArtPro,
  • znajomość zasad GMP (mile widziana),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej.

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karnet sportowy OK System,
  • karta przedpłacona Flexi Pass (kino, teatr, sport),
  • dopłata do wypoczynku – świadczenie finansowe,
  • świadczenie finansowe z okazji świąt Bożego Narodzenia,
  • kurs języka angielskiego w siedzibie firmy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • przyjazna atmosfera pracy.

Firma August Faller

Firma August Faller KG należy do europejskiej czołówki specjalistów w branży opakowań dla przemysłu farmaceutycznego. W czterech zakładach w Niemczech, jednym w Danii oraz jednym w Polsce 1000 pracowników wytwarza rocznie 1,6 miliarda zadrukowanych pudełek, 1,6 miliarda ulotek do opakowań, 900 milionów etykiet samoprzylepnych i produktów wieloczęściowych. Jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw firma August Faller KG zawarła w swojej ofercie usługę opracowywania produktów uwzględniających indywidualne potrzeby Klientów. W ramach serwisu dla branży farmaceutycznej zapewnia swoim odbiorcom usługi logistyczne, konfekcjonowanie oraz dostarczanie systemów łańcuchów dostaw.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą oraz spełniają wyżej wymienione wymogi, zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną, korzystając z przycisku "Aplikuj".

Cenimy sobie różnorodność. Jesteśmy otwarci na kandydatów w każdym wieku oraz na osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
Nowy Józefów 64E
94-406 Łódź
www.august-faller.com