Grafik komputerowy / junior graphic designer

Fooz

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do zespołu młodego projektanta graficznego. Jeśli lubisz tworzyć czyste, dopracowane projekty, pasjonujesz się projektowaniem graficznym i chcesz rozwijać się pod okiem starszych (stażem ;)) kolegów - czytaj dalej!

Będziesz zajmował się:

  • Projektowaniem dla internetu i do druku
  • Projektowaniem elementów identyfikacji wizualnych
  • Drobnymi pracami graficznymi

Twoje główne narzędzia pracy to Illustrator, InDesign i Photoshop.

Nauczysz się:

  • Projektowania webowego
  • Procesu tworzenia dużych i małych serwisów internetowych
  • Samodzielnego tworzenia stron w oparciu o Wordpress

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy pozytywnego myślenia, terminowości, poczucia humoru i chęci rozwoju własnych kompetencji. Pasja w Twoich oczach - to chcemy zobaczyć! ;)

Prześlij nam:

  • co zrobiłeś do tej pory - Twoje portfolio
  • stopień znajomości oprogramowania Adobe
  • w jakim zagadnieniu czujesz się najmocniejszy (skład, projektowanie www, etc.)?
  • jeśli nie masz doświadczenia, przekonaj nas, żeby Cię nie skreślać ;)
  • Cefałka też się przyda.

Praca na pełen etat, tylko stacjonarnie - w naszym biurze w Katowicach.
Aplikacje bez dołączonego portfolio nie będą brane pod uwagę.

Do zobaczenia!

Prezentacja firmy

Agencja Fooz istnieje na rynku od 2012r. Rozpoczynaliśmy jako studio gra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie