GRAFIK - GRAPHIC DESIGNER

Media Operator

Bytom , śląskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań będą należeć: projektowanie wizualnej części komunikacji marketingowej tj. katalogi, cenniki, grafiki do postów, mailing, prezentacje, materiały targowe, tworzenie materiałów marketingowych, kreacji reklamowych, banerów reklamowych. Materiały głównie na potrzeby web+druk

Wymagania

Minimum 3-letnie doświadczenie agencyjne lub freelance, na podstawie portfolio
biegła znajomość programów: Photoshop, lnDesign, podstawowa znajomość Premiere/AE
umiejętność przygotowania projektów pod online (znajomość formatów reklamowych)
umiejętność obróbki zdjęć,
samodzielność w działaniu i organizacji pracy.
umiejętności około graficzne/foto/motion i składu DTP dodatkowym atutem

Z naszej strony gwarantujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków, posiadanych umiejętności oraz doświadczenia.

Prezentacja firmy

Obcenie tworzymy największą na Śląsku sieć bezpłatnych gazet i portali l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
55 000PLN - 80 000PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
projektowo
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media