Grafik freelancer

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Konsulting

Miejsce pracy: Katowice, możliwa praca zdalna

Dostępność: 8-16 godzin tygodniowo

Opis stanowiska:

  • Wsparcie działu marketingu
  • Rozwój identyfikacji wizualnej
  • Przygotowywanie projektów graficznych i layoutów na potrzeby różnych mediów
  • Projektowanie i skład materiałów promocyjnych: ulotek, katalogów, broszur, folderów
  • Projektowanie na potrzeby stron www
  • Tworzenie spójnych kreacji na potrzeby promocji i kampanii reklamowych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub pasja związana z projektowaniem graficznym
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, InDesign, znajomość dodatkowych programów będzie dużym plusem)
  • Umiejętności projektowania interfejsu użytkownika, witryn internetowych, aplikacji desktopowych, mobilnych
  • Znajomość podstaw usability
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku zadań jednocześnie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży IT i nowych technlogii
  • Tworzenie animacji oraz znajomość programu Adobe After Effect
  • Umiejętność posługiwania się programami do grafiki 3D
  • Znajomość HTML i CSS

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o dołączenie portfolio.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.