Górnik, młodszy górnik, prace pod ziemią- przebudowa wyrobisk

IntRec

Łaziska Górne, śląskie

Opis stanowiska pracy

Posiadasz doświadczenie w pracy w górnictwie? Jesteś górnikiem lub młodszym górnikiem i chcesz wrócić do pracy pod ziemią?

Mamy ofertę dla Ciebie!

Możemy Ci zaoferować:

  • Wynagrodzenie minimum 4500 netto/ miesiąc
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Bony żywnościowe (20 zł za każdy przepracowany dzień)
  • Ubezpieczenie
  • Pracę na 2 wybranych zmianach w systemie 5 zmianowym
  • Wszelkie szkolenia nadające uprawnienia i podnoszące kwalifikacje z zakresu górnictwa.

Zadania czekające na Ciebie to:

  • Wykonywanie prac związanych z przebudową wyrobisk podziemnych

Wymagania

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj teraz jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku Górnika lub Młodszego Górnika pod ziemią

Prezentacja firmy

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca fizyczna