Główny Technolog Przetworów Drobiowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmy drobiarskiej z zapleczem hodowlanym oraz nowoczesnymi zakładami przetwórstwa mięsnego, poszukujemy w związku
z intensywnym rozwojem struktur technologicznych kandydatki / kandydata na stanowisko:

Główny Technolog Przetworów DrobiowychMiejsce pracy: Szczecin

Poszukujemy doświadczonej, kreatywnej, energicznej i mobilnej osoby, która podejmie się wyzwania zarządzania całościowo obszarem technologicznym grupy w zakładach produkcyjnych, funkcjonujących w różnych województwach.

Główne obowiązki:

  • Odpowiedzialność za prowadzenie projektów z zakresu technologii przetwórstwa drobiu w zakładach firmowych;
  • Udoskonalanie istniejących oraz opracowywanie nowych produktów: wędlin i dań gotowych;
  • Dbałość o przeprowadzanie testów technologicznych i prób jakościowych produktów;
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej (specyfikacje, receptury) oraz kalkulacji kosztów produkcji;
  • Monitoring technologii produkcji w zakładach przetwórczych;
  • Wprowadzanie innowacji oraz ulepszeń do istniejących ciągów technologicznych;
  • Aktywna współpraca z działem jakości w zakresie opisywania specyfikacji produktów oraz tworzenia dokumentacji jakościowej.

Oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży mięsnej;
  • Wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności lub pokrewne;
  • Znajomość procesu uboju i rozbioru drobiu;
  • Wiedza praktyczna z zakresu procesów technologicznych w obszarze produkcji mięsno-wędliniarskiej;
  • Znajomość nowoczesnych technologii produkcji wędlin i dań gotowych;
  • Znajomość prawa żywnościowego w zakresie obowiązujących przepisów dotyczących wyrobów mięsnych oraz norm i systemów zarządzania jakością HACCP, GMP, GHP, BRC;
  • Samodzielność i skuteczność w prowadzeniu projektów.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o wysokim potencjale rozwojowym;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia;
  • Adekwatne do roli narzędzia pracy w tym samochód służbowy, telefon, laptop;
  • Mieszkania służbowe w lokalizacjach przyzakładowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.