Główny Specjalista ds. Ofertowania

Wrocław, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowego Generalnego Wykonawcy, realizującego projekty w obszarze budownictwa kubaturowego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Głównego Specjalisty ds. Ofertowania, w zakresie konstrukcji głównych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku pełnić będzie rolę ekspercką i odpowiadać za przygotowywanie ofert w zakresie konstrukcji głównych, dla obiektów przemysłowo- magazynowych oraz użyteczności publicznej. Do szczegółowych zadań Głównego Specjalisty ds. Ofertowania należeć będzie sporządzanie przedmiarów, kosztorysów i wycen, przygototywanie ofert, wysyłanie zapytań, weryfikacja ofert od podwykonawców i dostawców, poszukiwanie rozwiązań inżynierskich i optymalizacje w procesie przygotowania oferty, a także udział w negocjacjach i spotkaniach z klientami oraz prowadzenie bazy danych rynkowych.

Nasz Klient zapewnia:

  • Stabilną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Poszerzenie doświadczenia zawodowego w firmie wysokiej kulturze organizacyjnej, z bardzo mocną pozycją na rynku
  • Możliwość pracy przy różnorodnych projektach, we współpracy z ekspertami w swojej specjalizacji
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. samochód służbowy, premie, opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, wczasy pod gruszą)

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Kilkuletnie doświadczenie w ofertowaniu w branży konstrukcji głównej w tym: konstrukcji stalowych, prefabrykowanych, posadowienia posadzek przemysłowych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Wiedzę o rynku dostawców i podwykonawców
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych i prowadzenia negocjacji
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość programu AutoCad

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena