Główny Specjalista ds. BHP

HRK S.A.

okolice Poznania, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych kluczowych Klientów, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Główny Specjalista ds. BHPMiejsce pracy: okolice Poznania
Zakres obowiązków:
Diagnozowanie sytuacji w fabryce oraz aktywne proponowanie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
Odpowiedzialność za nadzorowanie i realizację działań związanych z ochroną przeciwpożarową na terenie zakładu produkcyjnego
Zarządzanie działaniami związanymi z ochroną środowiska na terenie Zakładu
Opracowywanie i wprowadzanie procedur, instrukcji oraz regulaminów związanych z BHP
Przeprowadzanie kontroli warunków pracy
Wstrzymywanie pracy linii produkcyjnej w przypadku stwierdzenia, że stwarza ona bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika
Prowadzenie wstępnych szkoleń dla nowozatrudnionych pracowników
Odpowiedzialność za dokumentację związaną z obszarem BHP

Wymagania:
Kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (najchętniej Automotive)
Praktyczna wiedza w zakresie obowiązujących norm BHP oraz PPOŻ
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe kierunkowe lub uzupełnione studiami podyplomowymi z zakresu BHP
Znajomość OHSAS

Firma Oferuje:
Umowa o pracę
Zatrudnienie w znanej organizacji z branży automotive o mocno ustabilizowanej pozycji na rynku        międzynarodowym
Pakiet benefitów
Bardzo atrakcyjny pakiet socjalny
Duża decyzyjność i samodzielność na obejmowanym stanowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.