Główny Spawalnik

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Nadzór spawalniczy nad technologiami spawalniczymi produkcji zgodnie z normami EN 1090 i EN ISO 3834.

Informacje o kliencie

Obecnie, w związku z dalszym, dynamicznym rozwojem, nasz klient poszukuje kandydatów na stanowisko Głównego Spawalnika.

Opis stanowiska

  • Nadzór spawalniczy nad technologiami spawalniczymi produkcji zgodnie z normami EN 1090 i EN ISO 3834;
  • Opracowywanie technologii spawalniczej i nadzór nad procesem spawalniczym;
  • Zatwierdzanie dokumentacji technologicznej wyrobów w części dotyczącej spawania,
  • Prowadzenie szkoleń spawalniczych;
  • Udział w procesach kontroli jakości konstrukcji spawanych;
  • Inicjowanie wdrożenia postępu technicznego w zakresie technologii spawalniczych;
  • Nadzorowanie uprawnień i certyfikatów zakładu.

Profil kandydata

  • Dyplom EWE/IWE;
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Spawalnictwo, Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa;
  • Doświadczenie na stanowisku Głównego Spawalnika w zakładzie stosującym MIG/MAG;
  • Ugruntowana wiedza z zakresu spawalnictwa.

Oferujemy

  • Praca w dużej i stabilnej firmie, oferującej możliwości rozwoju;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page