Główny Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

NES Global Talent Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, specjalizującego się w realizacji i obsłudze wielkopowierzchniowych instalacje PV, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne sporządzanie projektów i dokumentacji technicznej dla farm fotowoltaicznych
  • Współpraca z inwestorem (kwestie techniczne/projektowe)
  • Samodzielne prowadzenie wideokonferencji
  • Nadzór merytoryczny i zatwierdzanie projektów młodszych projektantów
  • Odpowiedzialność za terminowe wykonywanie prac
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Energetyka)
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie sieci, instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Uprawnienia wykonawcze w w/w zakresie będą dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zakresie projektowania dużych instalacji fotowoltaicznych (100+ kW)
  • Doświadczenie w projektowaniu elektroenergetycznych linii i stacji (SN)
  • Doświadczenie w uzgodnieniach projektów z OSD
  • Bardzo dobra znajomość programów branżowych
  • Język angielski (min. B2)
  • Wysoka komunikatywność i samodzielność
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań i zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności organizacji i koordynacji procesu projektowania

Oferujemy:

  • Wysoką stabilność zatrudnienia na podstawie umowę o pracę
  • Pracę zdalną
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość racy przy interesujących inwestycjach
  • Przyjazne środowisko pracy
Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV.