AUDIT HR Sp. z o.o.
AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Główny Księgowy

Miejsce pracy: Zielona Gora

miejsce pracy: okolice Zielonej Góry, woj. lubuskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Prowadzenie księgowości spółek (spółki jawne) zgodnie z obowiązującymi przepisami, sprawozdawczości finansowej oraz deklaracji podatkowej

• Bieżące monitorowanie i kontrola operacji księgowych oraz budżetu

• Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, audytorami, organami podatkowym, bankami, kontrahentami

• Współpraca z kontrolerami zewnętrznymi i zarządzanie komunikacją (udzielanie informacji, przekazywanie dokumentów)

• Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości (roczne/kwartalne/miesięczne)

• Sporządzanie deklaracji podatkowych, nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

• Monitorowanie przepisów podatkowych i rachunkowych i ich wdrażanie

• Wsparcie decyzyjne Zarządu w zakresie optymalnych rozwiązań finansowo-księgowych

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe

• Min. kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

• Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych, w tym sporządzania sprawozdań finansowych

• Proaktywne podejście do automatyzacji procesów

• Otwartość na pracę zespołową

• Proaktywna postawa

OFERUJEMY:

• Pracę w systemie hybrydowym (3 / 2) oraz elastyczny czas pracy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Pakiet benefitów – karta sportowa, prywatna opieka medyczna

• Finansowanie szkoleń, kursów, prasy branżowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335