Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0488

Obowiązki:

Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi(US, ZUS, GUS, NBP INTRASTAT, PEFRON), nadzór nad płynnością finansową itp. Wymagane wykształcenie min. średnie, znajomość ustawy o rachunkowości, doświadczenie zawodowe z dziedziny dotyczące księgowości i sfery podatków oraz umiejętności: analityczne myślenie, rzetelność, dokładność, biegłość w liczeniu i operowaniu cyframi, umiejętność organizacji pracy, kierowania zespołem. Tel. 95 755 2411 Anna Milke

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Samodzielność w działaniu

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie, brak
  • średnie branżowe, brak
  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane wykształcenie min. średnie, znajomość ustawy o rachunkowości, doświadczenie zawodowe z dziedziny dotyczące księgowości i sfery podatków oraz umiejętności: analityczne myślenie, rzetelność, dokładność, biegłość w liczeniu i operowaniu cyframi, umiejętność organizacji pracy, kierowania zespołem.

Miejsce pracy: MAGAZYNOWA 1, 69-200 Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy