Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0190

Obowiązki:

1) sprawuje bezpośredni nadzór nad finansami Gminnego Centrum Usług Wspólnych
w Krapkowicach i jednostkami obsługiwanymi,
2) sprawuje bezpośredni nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych Gminnego
Centrum Usług Wspólnych w Krapkowicach, oraz pomiędzy Gminnym Centrum
Usług Wspólnych w Krapkowicach, a jednostkami obsługiwanymi,
3) sprawuje bezpośredni nadzór nad opracowaniem i wykonaniem planów
finansowych dochodów i wydatków,
4) sprawuje bezpośredni nadzór nad prowadzeniem rozliczeń finansowych zgodnie
z planem budżetowym i przepisami ustawy o rachunkowości,
5) sprawuje bezpośredni nadzór nad prowadzeniem zapisów księgowych,
6) sporządza, w zakresie sprawozdawczości finansowej: bilans wraz z załącznikami
i inne obowiązujące sprawozdania (GUS, ZUS, US, itp.) dotyczące Gminnego Centrum Usług
Wynagrodzenie miesięczne: wysokość od 6200 zł brutto + staż pracy (wysługa lat) - uzależniona od doświadczenia zawodowego i stażu pracy

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • min. 2 lata doświadczenia w administracji samorządowej lub administracji rządowej
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • prawo jazdy kategoria - B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : posiadanie co najmniej trzyletniego doświadczenia zawodowego w zakresie rachunkowości budżetowej jednostek samorządowych[Umiejętność 1] : znajomość aktów prawnych związanych z rachunkowością budżetową (ustawa o finansach publicznych, ustawa o rachunkowości, ustawa o podatku od towarów i

Miejsce pracy: Kwiatowa 7, 47-300 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy