Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/2198

Obowiązki:

- nadzór merytoryczny i organizacyjny nad pracą działu finansowo-księgowego Spółki,
- sporządzanie bieżących i okresowych jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych,
- nadzór nad sporządzaniem deklaracji podatkowych i dokumentów dotyczących spraw podatku CIT,PIT, innych podatków i opłat oraz rozliczeń z organami administracji państwowej i kooperantami firmy, sporządzanie sprawozdawczości GUS,
- przestrzeganie właściwego obiegu dokumentów finansowych,
- reprezentowanie firmy przed organami kontrolnymi oraz audytorami

Oferujemy:
-pracę w jednej z największych spółek w regione, notowanej na giełdzie, z 27 letnią historią, o ugruntowanej pozycji na rynku,
-możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub w innej uzgodnionej formie,
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
-ścisłą współpracę z Zarządem firmy,
-niezbędne narzędzia pracy i inne benefity,
-więcej na naszej stronie www.facebook.com/drozapo

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: -wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse), -kilkuletnie (minimum 5 letnie) doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego, Zastępcy Głównego Księgowego albo na podobnym kierowniczym stanowisku, -bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz z zakresu finansów i rachunkowości, -ugruntowana wiedza z zakresu zasad prowadzenia pełnej księgowości spółek prawa handlowego, przepisów prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, -umiejętność praktycznego stosowania przepisów ustawy o rachunkowości, -znajomość MSR/MSSF -umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, również skonsolidowanych, -mile widziana znajomość systemu OPTIMA, -biegła znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel, -umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu, -umiejętność zarządzania zespołem, -znajomość kosztów i ich rozliczania, a także kosztów produkcji i gospodarki magazynowej, -umiejętność współpracy z pracownikami innych działów, w tym handlu, produkcji i logistyki, -znajomość rozliczeń finansowych, także w walutach obcych oraz zagadnień różnic kursowych, -umiejętność współpracy z kadrą kierowniczą i Zarządem oraz biegłymi rewidentami, -podstawowa znajomość zagadnień giełdowych i wymagań rynku kapitałowego w odniesieniu do księgowości i sprawozdawczości, -znajomość zagadnień cen transferowych. split payment, MDR, JPK_VAT itp., -samodyscyplina oraz zdolność do pracy pod presją czasu, -odpowiedzialność i uczciwość w wykonywaniu obowiązków, - zaangażowanie, terminowość oraz bardzo dobra organizacja pracy, - pozytywne nastawienie, obowiązkowość, samodzielność, dokładność, komunikatywność

Miejsce pracy: 85-880 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu sprawdź aktualne oferty pracy na stronie praca.drozapol.pl i wyślij swoją aplikację (CV oraz list motywacyjny) w wersji elektronicznej: rekrutacja@drozapol.pl lub listownie: Drozapol-Profil S.A. Dział HR ul. Toruńska 298a 85-880 Bydgoszcz rekrutacja@drozapol.pl Tel. (+48) 52 326 09 10 Pamiętaj o dołączeniu na dokumentach aplikacyjnych klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi podstawowe kryteria rekrutacyjne.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy