Główny Księgowy/ Główna Księgowa - rekrutacja online

HRK S.A.

Mikołów, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główny Księgowy/ Główna KsięgowaMiejsce pracy: Mikołów

Zadania:

  • Planowanie, organizacja oraz koordynacja pracy Działu Księgowości
  • Bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów
  • Klasyfikacja VAT zgodnie z przepisami Ustawy o podatku od towarów i usług
  • Klasyfikacja CIT, PIT zgodnie z przepisami Ustawy o podatku dochodowym
  • Przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych i rozliczeń
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, CIT)
  • Generowanie JPK
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, organami podatkowymi i bankami

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Umiejętność obsługi systemów finansowo-księgowych - mile widziane Enova 365 oraz Symfonia
  • Dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)
  • Umiejętność zarządzania zespołem podległych pracowników
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Podstawowe narzędzia pracy + samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Ubezpieczenie grupowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.