GŁÓWNY KSIĘGOWY/A w spółce produkcyjnej

OTTO Work Force

Oleśnica, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Oleśnica

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Oleśnicy

GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

• Prowadzenie pełnej księgowości spółki produkcyjnej,

• Nadzór nad działem księgowości (3 pracowników),

• Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

• Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych,

• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).

• Raportowanie w ramach Grupy Kapitałowej.

WYMAGANIA:

• Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• Duża samodzielność,

• Umiejętność zarządzania zespołem,

• Doświadczenie we wdrażaniu systemu ERP będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Pracę w dużej, stabilnej, międzynarodowej organizacji,

• Dodatkowe benefity typu karta Multisport i dofinansowanie opieki medycznej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.