Główny Inżynier Utrzymania Ruchu - rekrutacja online

HRK S.A.

Brzeg, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, nowoczesnej i prężnie działającej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Skarbimierzu (woj. opolskie), w związku z planami inwestycyjnymi i rozbudową istniejącego zakładu o nowy wydział produkcyjny, poszukujemy doświadczonego inżyniera na stanowisko:

Główny Inżynier Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Brzeg

Szukasz rozwoju? Nie masz szans na awans?  – ta oferta jest dla Ciebie !

Główne zadania:

  • Zapewnienie utrzymania ciągłości produkcji i sprawnego funkcjonowania linii produkcyjnych na nowym wydziale produkcyjnym w nowoczesnym i zautomatyzowanym zakładzie
  • Poprawa wydajności na liniach produkcyjnych (bieżąca ciągłość produkcji + prewencja + minimalizowanie postojów)
  • Nadzorowanie i udział w utrzymaniu prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz infrastruktury zakładu (kotłownia, rozdzielnia elektryczna, sprężarki)
  • Nadzorowanie i utrzymanie na odpowiednim poziomie stanu magazynowego części do maszyn i urządzeń
  • Nadzorowanie i udział w przeglądach technicznych
  • Bieżąca organizacja pracy i nadzór nad pracą kilkuosobowego zespołu Techników.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie menedżerskie nie jest wymagane, lecz dodatkowym atutem będzie doświadczenie w koordynowaniu pracy kilkuosobowego zespołu technicznego)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryk, automatyk, mechanik)
  • Doświadczenie i umiejętności z zakresu elektromechaniki, automatyki przemysłowej, mechaniki
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Preferowane posiadanie uprawnień co najmniej w zakresie eksploatacji SEP pow. 1kV, ciśnieniowych do 1,8MPa, gazowych pow. 5kPa
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Komunikatywność, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność i dokładność.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w nowym zakładzie i z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • Umowę o pracę na pełen etat, dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Rozwój zawodowy i możliwość awansu
  • Stanowisko podległe bezpośrednio pod Dyrektora Zakładu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.