Główny Inżynier Automatyk

Michael Page

Wałbrzych, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko Inżyniera Automatyka - Programisty.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej ulokowana w Wałbrzychu, która w związku z nowym projektem mocno rozbudowuje zakład oraz strukturę.

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie pracy parku maszynowego
  • Programowanie sterowników PLC
  • Analiza przyczyn i skutków awarii
  • Współorganizacja i nadzorowanie wdrożenia nowych maszyn do produkcji
  • Wprowadzanie usprawnień oraz aktualizacji związanych z utrzymaniem ruchu i poprawy jego wydajności
  • Dozór nad pracami firm zewnętrznych
  • Planowanie i realizowanie zadań związanych z przeglądami, konserwacją, a także naprawą parku maszynowego.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w obszarze automatyki i robotyki
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale UR
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość oprogramowania firmy Simens TIA
  • Posiadanie aktualnych uprawnień energetycznych w zakresie eksploatacji oraz dozoru
  • Znajomość narzędzi pomiarowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne technologie
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Szkolenia i pozostałe benefity
  • Elastyczne godziny pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wałbrzych
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page