Opis stanowiska pracy

• Bieżący nadzór nad prawidłowym działaniem systemów elektrycznych
• Sprawne identyfikowanie i usuwanie awarii systemów
• Udział w projektach związanych z uruchomianiem nowych urządzeń bądź rekonfiguracji istniejących
• Udział w projektowaniu systemów zasilania
• Wykonywanie prac prewencyjnych i konserwacyjnych w zakresie elektryki
• Wykonywanie niezbędnych zmian i modyfikacji sprzętu, systemów i instalacji
• Przeprowadzanie przeglądów maszyn
• Eksploatacja całej sieci elektroenergetycznej w Spółce, w zakresie konserwacji urządzeń elektrycznych, obsługi, remontów, montażu sieci elektryczne

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane kierunki elektryczne)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – 3 lat.
• Uprawnienia „D” – dozoru w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno – pomiarowym urządzeń elektrycznych powyżej 1 kV.
• Uprawnienia „E” – eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno – pomiarowym urządzeń elektrycznych powyżej 1 kV.
• Mile widziane uprawnienia G2E oraz kursy i szkolenia związane z wykonywanym zawodem

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ciekawą, stabilną pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń

• Wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
• Umiejętności podejmowania szybkich decyzji w warunkach stresowych
• Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy w systemie zmianowym
• Umiejętność samodzielnego diagnozowania przyczyn awarii elektrycznych oraz skutecznego i szybkiego ich usuwania
• Umiejętność czytania, rozumienia i posługiwania się dokumentacją techniczną
• Prawo jazdy kat. B
• Dokładność, samodyscyplina, sumienność.
• Znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Celem Quickpack Polska realizowanym konsekwentnie już od 1997 roku jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Energetyka