Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych spółki z o.o.
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, podatkowych i statystycznych
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości w tym nad sprawami kadrowo-płacowymi
  • przygotowywanie raportów miesięcznychna potrzeby Zarządu, banków oraz innych instytucji zewnętrznych
  • kontakt i współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewne /certyfikaty/
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku głównego księgowego w firmie z pełną księgowością
  • biegła znajomość prawa podatkowego i przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych
  • znajomość programu księgowego Yuma (instruktaż i szkolenie przez firmę "Yuma") oraz Word i Excel
  • uczciwość, sumienność, umiejętność podejmowania decyzji, dokładność, terminowość
  • mile widziane prawo jazy kat. B

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne KON-REM Sp. z o.o. jest największ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse