Orienta Polska Sp. z o.o.

Główna/y Księgowa/y

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją przemysłową, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Główna/y Księgowa/y

Miejsce pracy: Krupski Młyn

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie Działem Finansowo-Księgowym;
- Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych zgodnie z przepisami praw oraz według zasad ustalonych w Spółce;
- Sporządzenie wymaganych przepisami deklaracji podatkowych CIT, VAT, JPK, sprawozdań do GUS i NBP, dokumentacji cen transferowych;
- Współpracowanie z organami kontroli w obszarze księgowym​.

Wymagania:​
​ - Doświadczenie w dziale księgowości w firmie produkcyjnej;
- Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe - praktyczna znajomość zagadnień księgowych;
- Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną;
- Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej;
- Znajomość zagadnień konsolidacyjnych;
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, inicjatywa w działaniu, samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu.

Oferujemy:
- Pracę w firmie posiadającej ugruntowana pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę;
- Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę;
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
- Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole, ciekawą i pełną wyzwań pracę;
- Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego, korzystne warunki ubezpieczenia grupowego;
- Możliwość rozwoju zawodowego​.

Istnieje możliwość skorzystania z zorganizowanej formy dojazdu z następujących miejscowości: Tarnowskie Góry, Zawadzkie, Lubliniec.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.