Opis stanowiska pracy

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główna Księgowa

Miejsce pracy: Bożepole Wielkie

Wymagania:

Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,
Wykształcenie wyższe: Ekonomia, Finanse, Rachunkowość,
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programów księgowych,
Wiedza i doświadczenie z zakresu pełnej obsługi księgowej firm produkcyjnych,
Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji eksportowej,
Doskonała znajomość zagadnień księgowych i podatkowych,
Znajomość j. angielskiego pozwalająca na komunikację w międzynarodowym środowisku
Komunikatywność i rzetelność.

Obowiązki:

Prowadzenie pełnej księgowości firmy produkcyjnej - księgowanie faktur, uzgadnianie i weryfikacja kont księgowych,
Ukształtowanie działu księgowości w firmie,
Sporządzanie deklaracji celnych,
Przygotowywanie dokumentów przewozowych i wprowadzanie otrzymanych towarów do systemu,
Utrzymanie wszystkich procedur i dokumentacji finansowej przedsiębiorstwa według polskich i międzynarodowych standardów,
Nadzór nad dokumentami dotyczącymi sprzedaży i ogólnym obiegiem dokumentów w przedsiębiorstwie
Sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON,
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
Utrzymywanie kontaktu z działem finansów i działem obsługi klienta w Niemczech,
Księgowanie audytów.

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Możliwość rozwoju.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym GKB/10/18 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Prezentacja firmy

Poszukiwanie pracy we współpracy z ACTIO HR stanowi doskonałą alt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa