Główna Księgowa

Michael Page

Wałbrzych, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych osób zainteresowanych objęciem stanowiska Zastępcy Głównego Księgowego i chętnej podjęcia się wyzwania wspierania w prowadzeniu księgowości spółki produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z okolic Wałbrzycha, która poszukuje doświadczonych osób zainteresowanych objęciem roli Zastępcy Głównego Księgowego i chcących wesprzeć organizację w prowadzeniu księgowości spółki.

Opis stanowiska

  • wsparcie w prowadzeniu księgowości spółki produkcyjnej
  • prowadzenie sprawozdawczości finansowej
  • prowadzenie sprawozdawczości podatkowej
  • dbanie o prawidłowość obiegu dokumentów
  • sporządzanie właściwych deklaracji
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • merytoryczne wsparcie z zakresu księgowości i podatków

Profil kandydata

  • co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych
  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • samodzielność w działaniu, kreatywność, inicjatywa do działania

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do zgromadzonego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wałbrzych
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page