Mag-Krak Sp. j.
MAG-KRAK A. i R. Pluta Sp. Jawna
Wiodąca firma produkcyjno-handlowa o międzynarodowym zasięgu z branży techniki zamocowań i narzędzi ręcznych zlokalizowana w Krakowie poszukuje:

GŁÓWNA KSIĘGOWA

ZADANIA:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz sprawozdań GUS,
  • kontrola merytoryczna dokumentów księgowych,
  • dekretowanie, księgowanie dokumentów księgowych,
  • miesięczne i roczne zamykanie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi: audyt, banki, urzędy,
  • uzgadnianie kont księgowych.

WYMAGANIA:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia);
  • bardzo dobra znajomość przepisów CIT, VAT oraz ustawy o rachunkowości;
  • mile widziana znajomość programów WAPRO (WF Mag, WF Fakir, WF Best);
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w zarządzaniu podległymi pracownikami i umiejętność delegowania zadań

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • pakiet świadczeń dodatkowych: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"