Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0173

Obowiązki:

Prowadzenie obsługi finansowej, księgowej, płacowej szkoły zgodnie z obowiązującymi przepisami, przestrzeganie dyscypliny finansów publicznych, dokonywanie przelewów drogą elektroniczną, współtworzenie budżetu i bieżąca kontrola realizacji wydatków.
Praca w Kołobrzegu w godz. 7:30-15:30.
Więcej inf. na temat oferty znajduje się na stronie http://sloneczko.nbip.pl/sloneczko/?id=75

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • certyfikat księgowy
  • niekaralność potwierdzona sądownie

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Więcej inf. na temat wymagań znajduje się na stronie http://sloneczko.nbip.pl/sloneczko/?id=75

Miejsce pracy: Rafińskiego 7, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 6

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty należy złożyć w terminie do 14.02.2019 r. do godz. 15.00 drogą korespondencyjną lub w gabinecie dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych przy Szpitalu Uzdrowiskowym "Słoneczko" w Kołobrzegu, ul. Rafińskiego 7 w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Nabór na stanowisko referent ds. księgowości i kadr". Aplikacje, które wpłyną po okreslonym terminie nie będą rozpatrywane. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: http://sloneczko.nbip.pl/sloneczko/?id=75

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, Termin: do 14.02.2019 r., Godziny : do godz. 15-tej

Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN

Osoba do kontaktu: Danuta Leszkiewicz

Telefon: 9435 441 95

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy