Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym- mile widziane,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,
  • Terminowość, rzetelność, odpowiedzialność
  • Dobra znajomość MS Office

OSOBA ODPOWIEDZIALNA BĘDZIE M.IN.ZA:

  • Prowadzenie pełnej księgowości KPiR, RYCZAŁT,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz miesięcznych zestawień,
  • Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych oraz przygotowywanie i wysyłka JPK, deklaracji ZUS,
  • Przygotowywanie sprawozdań US, ZUS, GUS i inne obowiązki sprawozdawczości finansowej,
  • Organizacja i nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych,
  • Kontrola formalno-prawna dokumentów,
  • Kontakt z klientem w zakresie operacyjnym i biznesowym.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenia 3500zł brutto + prowizja,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju osobistego w strukturach firmy,
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość prowadzenia lub uczestniczenia w projektach doradczych dla Klientów.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa