Główna Księgowa (m/k)

Michael Page

Częstochowa, śląskie

Michael Page Michael Page

Oferta dla doświadczonych głównych księgowych z branży retail/sprzedaż w sieci sklepów/e-commerce.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma o stabilnej pozycji rynku, rozpoznawalną marką w obszarze sprzedaży własnych sklepów jak i e-commerce.

Opis stanowiska

  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla spółek z branży retail
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów i / lub rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz pozostałych ustaw dotyczących sfery działalności gospodarczej
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość programów klasy ERP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w koordynowaniu pracy dużego zespołu
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność, dokładność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Profil kandydata

  • Samodzielne prowadzenie ewidencji operacji gospodarczych zgodnie z właściwymi przepisami prawa
  • Kontrola dokumentów księgowych pod kątem zgodności z wymogami formalnymi, ich dekretację i księgowanie
  • Koordynowanie oraz wsparcie pracy zespołu księgowego w obszarze: rozliczania delegacji, uzgadniania sald z kontrahentami, kontroli sald kont księgowych oraz monitorowania należności
  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji dla VAT, CIT i inne
  • Wsparcie w przygotowywanie bilansu miesięcznego i sprawozdania rocznego
  • Tworzenie wewnętrznych raportów i analiz
  • Archiwizacja dokumentów księgowych

Oferujemy

Nasz Klient oferuje szeroki pakiet benefitów, możliwości rozwoju zawodowego.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Częstochowa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page