Główna Księgowa/ Kierownik Działu Księgowości

Klient InfoPraca

Kielce, świętokrzyskie

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • możliwość nieustannego rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności,

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Kielce

Obowiązki:

  • terminowe i rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego,
  • kompleksowy nadzór merytoryczny i organizacyjny nad obszarem księgowości,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (w szczególności CIT, VAT),
  • nadzór nad składaniem sprawozdań finansowych do instytucji finansowych i GUS,
  • usprawnianie i automatyzacja procesów księgowo-finansowych,
  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami finansowymi,
  • bieżące nadzorowanie i zarządzanie pracownikami działu księgowości,
  • wsparcie merytoryczne kadry menedżerskiej.

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego, specjalizacja: rachunkowość finansowa lub pokrewne,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w zakresie branży budowlanej),
  • znajomość programu OPTIMA,
  • praktycznej znajomości przepisów prawa podatkowego i bilansowego,
  • umiejętności zarządzania zespołem oraz delegowania zadań,
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office, w szczególności EXCEL,
  • zaangażowania, dokładności, umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy,
  • samodzielności, terminowości i nastawienia na rozwiązywanie problemów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.