Główna Księgowa (k/m)

Michael Page

Opole, opolskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej będącej liderem w swojej branży - poszukujemy kandydata na stanowisko Głównej Księgowej. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie księgowości kilku spółek Grupy, zarządzanie podległym zespołem, prowadzenie projektów mających na celu usprawnienie funkcjonowania pracy działu oraz procesów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna będąca europejskim liderem w swojej branży, która w związku z rozwojem struktur poszukuje zmotywowanych kandydatów na stanowisko Głównej Księgowej.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki wielozakładowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wymogami grupowymi
  • Nadzór nad polityką rachunkowości firmy oraz prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Odpowiedzialność za terminowe przygotowanie i kontrolę deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, analiz oraz raportów na potrzeby Zarządu
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Zarządzanie i rozwój zespołu księgowości

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej),
  • Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub uprawnienia biegłego rewidenta będą dodatkowym atutem
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
  • Znajomość systemów ERP - mile widziany SAP
  • Znajomość angielskiego (znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy wielozadaniowej
  • Umiejętności interpersonalne i komunikatywność
  • Systematyczność, dokładność i terminowość

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, lidera w swojej branży
  • Stabilną pracę na atrakcyjnych warunkach
  • Niezbędne narzędzia pracy, unikatową możliwość podnoszenia kwalifikacji

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Opole
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page