Główna Księgowa / Główny Księgowy

Opole, opolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive, w związku z dalszym rozwojem nowego zakładu produkcyjnego w okolicach Opola poszukujemy osoby na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy.

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym;
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad pracą Działu;
  • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji (VAT, CIT);
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi;
  • Sporządzanie analiz, bilansów i sprawozdań księgowych, raportowanie na potrzeby Koncernu;
  • Przygotowanie budżetu, kontrola realizacji i analiza odchyleń;
  • Współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów;
  • Udział w planowaniu i rozliczaniu budżetów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy stanowisku Głównego Księgowego (preferowane w firmie produkcyjnej);
  • Znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatków;
  • Znajomość systemów klasy ERP (SAP);
  • Doświadczenie w rozliczaniu kosztów produkcji;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie;
  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego.

Nasz klient oferuje:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatną opiekę medyczną.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse