Główna Księgowa / Główny Księgowy

Michael Page

Kostrzyn nad Odrą, lubuskie

Michael Page Michael Page

Michael Page jest firmą rekrutacyjną o ugruntowanej pozycji na rynku. Dla mojego Klienta, międzynarodowej spółki z branży produkcyjnej. Poszukuję Kandydata/Kandydatki na stanowisko Głównego Księgowego/Głównej Księgowej. Siedziba firmy mojego Klienta jest dobrze skomunikowana z autostradą A2 na odcinku Poznań- Kostrzyn nad Odrą.

Informacje o kliencie

Przyszłym pracodawcą jest spółka o uznanej pozycji rynkowej, wchodząca w skład międzynarodowego holdingu. W związku z rozwojem grupy oraz wpływem na procesy w spółce poszukiwana jest osoba o wysokich kwalifikacjach, która obejmie pozycję Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem księgowym (>5 osób)
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Delegowanie zadań
  • Raportowanie do Dyrektora Finansowego
  • Odpowiedzialność za podatki VAT i CIT
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych na potrzeby grupy
  • Wdrożenie sprawozdawczości wg. IFRS

Profil kandydata

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Co najmniej 2 letni staż zawodowy na pozycji Głównego Księgowego / Głównej Księgowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość procesów księgowych w spółkach produkcyjnych
  • Praca na systemie ERP SAP

Oferujemy

  • Pakiet benefitów poza płacowych
  • Udział w międzynarodowych projektach grupowych
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kostrzyn nad Odrą
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page